• Podsumowanie akcji charytatywnej

• Drogie Dzieci, Rodzice oraz Przyjaciele naszego przedszkola!

W naszym przedszkolu zorganizowana została zbiórka karmy dla podopiecznych Celem tego przedsięwzięcia było kształtowanie postawy przyjaciela zwierząt oraz wdrażanie dziecii osób dorosłych do aktywnego udziału w zbiórce karmy. Cieszymy się, że tak wielu przedszkolaków odpowiedziało na nasz apel i wzięło udział w naszej akcji .

07.03. przyjechali do przedszkola wolontariusze z Fundacji Kotomysz po odbiór karmyz podopiecznym- Zeusem.Los bezdomnych, porzuconych zwierząt nie jest obojętny dzieciom naszego przedszkola. Dlatego dziękujemy serdecznie wszystkim przedszkolakom i rodzicom, za włączenie sięw zorganizowaną akcję charytatywną. Dzielenie się tym, co mamy – to dobry nawyk.

• Rozstrzygnięcie konkursu

• 15.02.2023 r. w naszym przedszkolu  rozstrzygnięty został konkurs plastyczny

„Bezpieczne ferie, bezpieczna zima”.

Konkurs adresowany był do dzieci wraz z Rodzicami uczęszczających do przedszkoli znajdujących się na terenie gminy Koluszki.
            Głównym założeniem konkursu było wzbogacenie wiedzy na temat bezpiecznego spędzania czasu wolnego podczas ferii zimowych oraz rozwijanie kreatywności dzieci przez poszukiwanie różnorodnych rozwiązań plastycznych.

Udział w konkursie  wzięły wszystkie przedszkola znajdujące się na terenie gminy Koluszki. Złożono 14 prac. Jury uznało, iż wszystkie prace były wspaniałe, każda miała w sobie coś niepowtarzalnego. Dlatego wszystkim uczestnikom przyznano pierwsze miejsce.  Laureaci otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Firma „Jastrzębowski”