• DRODZY RODZICE!!

przypominamy, że do przedszkola mogą przychodzić TYLKO ZDROWE DZIECI. Dzieci, które mają jakiekolwiek objawy infekcji (katar, podwyższona temp, itp.) prosimy o pozostawienie w domu.

Dziecko zakatarzone lub kaszlące stwarza zagrożenie dla innych dzieci a jednocześnie samo bardzo się męczy podczas zajęć i zabaw.

• "Kolędujemy dla Alicji"

• „Najbogatszym jest ten kto ma wielkie serce”

W poniedziałkowe popołudnie 9 stycznia w Sali MOK w Koluszkach w wielkim geście na KONCERCIE CHARYTATYWNYM „Kolędujemy dla Alicji” spotkali się właśnie Ci, którzy mają wielkie serce. Nie mogło zabraknąć też i naszych przedszkolaków.

Reprezentujące nasze przedszkole grupy „Jeżyki” i „Sówki” mimo ogromnej tremy zaprezentowały się przepięknie. „Jeżyki” wykonały taniec elfów do piosenki Mariah Carey „All I Want for Christmas Is You”. „Sówki” natomiast zaprezentowały montaż taneczno- muzyczny śnieżynek i aniołków. Bardzo dziękujemy za możliwość udziału w tak cudownym przedsięwzięciu :)

Dziękujemy naszym kochanym rodzicom za ogromne wparcie tej szczytnej i pięknej akcji.

Dziękujemy za smakołyki przygotowane na kiermasz.

„Jeden niewiele może, a razem możemy dużo…”