• Drodzy Rodzice!

01.09.2022 r. rozpoczynamy pracę zgodnie z wytycznymi MEN i GIS.

Nasze przedszkole pracuje  w godzinach 6.00-17.00. Bardzo prosimy o przyprowadzanie dzieci zgodnie z zadeklarowaną godziną w karcie zapisu dziecka do przedszkola.

Dzieci przyprowadzamy najpóźniej do godz. 8.20. O godzinie 8.30 szatnie są zamykane, a osoby które pełnią dyżur w szatni przechodzą do innych zajęć.

W wyjątkowych sytuacjach dopuszczalne jest późniejsze przybycie dziecka do przedszkola, ale w tym przypadku  prosimy o  zgłoszenie tego faktu telefonicznie -   512 446 570  do godz. 8.00.

W szatni może przebywać ograniczona ilość osób. Na teren przedszkola z dzieckiem może wejść tylko 1 opiekun. Rodziców, którzy będą pomagali dzieciom w szatni prosimy o nie przedłużanie pobytu, żeby nie generować kolejek przed wejściem do przedszkola.

Przypominamy, że do przedszkola mogą przychodzić tylko zdrowe dzieci. Dzieci, które mają jakiekolwiek objawy infekcji ( katar, podwyższona temperatura, itp. ) prosimy o pozostawienie w domu.

Dzieci nie przynoszą do przedszkola żadnych zabawek, pokarmów itp.

W  pierwszych dniach  chodzenia dziecka do przedszkola sugerujemy, aby w miarę możliwości odbierać pociechy około godziny 12.00.

Wszystkie inne informacje zostaną podane w pierwszych dniach września.

Podstawowa wyprawka do przedszkola

W pierwszym dniu pobytu dziecka w przedszkolu prosimy o przyniesienie podstawowej wyprawki tj.:

• Buty na zmianę - podpisać
            • zapasowa zmiana bielizny osobistej  i odzieży (wszystkie grupy)- ubrania zapasowe prosimy włożyć do worka lub  materiałowej torby i zostawić w szafce w szatni ( podpisane)

Przygotuj dla dziecka wygodny strój do samodzielnego ubierania.  W przedszkolu przede wszystkim liczy się wygoda.

W następnych dniach prosimy przygotować:

• strój gimnastyczny - podpisać podkoszulkę białą i spodenki ( kolor dowolny)- włożyć do podpisanego worka
            • piżama ( Grupa Misie) -podpisać koszulkę i spodenki i włożyć do podpisanego worka

Przedszkole nie odpowiada za rzeczy przyniesione przez dzieci do przedszkola i pozostawione na salach, szatniach czy podwórku  przedszkolnym (rowerki, hulajnogi).

Pozostałe informacje zostaną przekazane na zebraniach organizacyjnych.

Trzymamy mocno kciuki za dzieci i za ich dzielnych rodziców.

Powodzenia!