• Ubezpieczenie

• Rada Rodziców Przedszkola nr 1 w Koluszkach zdecydowała, że w bieżącym roku szkolnym dzieci z naszego przedszkola będą objęte ubezpieczeniem             grupowym przez firmę PZU.

Każdy rodzic wybiera jeden z dwóch możliwych wariantów ubezpieczenia.

Będzie to nadal ubezpieczenie grupowe.

W dniach 27, 28, 29 września w godzinach porannych 7.00-8.30 i popołudniowych 14.00-15.30  w szatni przedszkola pełnił będzie dyżur pracownik PZU do którego należy wpłacać pieniądze zgodnie z wybranym wariantem.

• Zbieramy monety

• „Zbieram to w szkole” to inicjatywa skierowana do przedszkoli i szkół całej Polski zainteresowanych działalnością dobroczynną i ekologiczną.

W ramach akcji odbywa się  konkurs specjalny na zbiórkę „dobrych monet”.
            Konkurs trwa od 12 września do 10 listopada 2022.

Co zaliczamy do "Dobrych monet"?

• aktualne polskie monety,
            • monety z całego świata,
            • pieniądze wycofane z obiegu (polskie z okresu PRL, jak i zagraniczne),
            • monety kolekcjonerskie,
            • banknoty polskie i zagraniczne, aktualne i wycofane z obiegu

Zysk z wymiany i sprzedaży "Dobrych monet"  zostanie przeznaczony na pomoc
            dzieciom z
            Domu Dziecka w Santa Cruz w Boliwii.

Zachęcamy wszystkich do przyłączenia się do zbiórki.

W ramach akcji w naszym  przedszkolu zbieramy również: zużyte baterie i telefony komórkowe, srebrny złom(zerwane łańcuszki, kolczyki bez pary, pęknięte pierścionki)

Serdecznie dziękujemy za wsparcie naszej akcji.
            Razem uczynimy wiele dobra!

Koordynator projektu: Żaneta Sipak

przypominamy, że do przedszkola mogą przychodzić tylko zdrowe dzieci. Dzieci, które mają jakiekolwiek objawy infekcji (katar, podwyższona temp, itp.) prosimy o pozostawienie w domu.

Dziecko zakatarzone lub kaszlące stwarza zagrożenie dla innych dzieci a jednocześnie samo bardzo się męczy podczas zajęć i zabaw.