• Gminna Spartakiada Sportowa Dzieci i Młodzieży

• W dniu 27.04.2022 r w Szkole Podstawowej w Różycy miała miejsce Gminna Spartakiada Sportowa Dzieci i Młodzieży. Dzieci i młodzież brała udział w turnieju w warcabach błyskawicznych. Nasze przedszkole reprezentowały dzieci z grupy TYGRYSKI. Z ogromną przyjemnością informujemy, że w kategorii dziewczynki i kategorii chłopcy w wieku przedszkolnym na 6 przedszkoli biorących udział w turnieju zarówno Marysia jak i Kubuś zajęli zaszczytne 2 miejsca.

W kategorii grupowej "Tygryski" po zaciętej walce i dogrywkach zajęły 3 miejsce i tym samym wywalczyły puchar dla przedszkola.

Serdecznie gratulujemy Marysi i Kubusiowi i życzymy dalszych sukcesów:)

• U W A G A !!!

Informujemy, że w przedszkolu zostały wywieszone listy dzieci przyjętych na rok szkolny 2022/2023.

• Podziękowania!!!

• Drodzy Rodzice, serdecznie dziękujemy za wsparcie naszej zbiórki -
            na budowę Hospicyjnego Domu Aniołków.

W dniach 05.-13.04. 2022r. zorganizowany został w naszym przedszkolu mini- kiermasz wielkanocny, z którego dochód przekazaliśmy na  budowę Domu Hospicyjnego dla dzieci w gm. Zaleszany(woj. podkarpackie).

Wspólnie z Państwem udało nam się uzbierać - 1588,2 zł.

Gdyby nie Państwa pomoc nie udałoby nam się zebrać tak dużej kwoty.
            Jeszcze raz dziękujemy za okazanie serca oraz wsparcie.

Wspólnie zmienimy świat dzieci chorych na raka na lepszy i piękniejszy.

• U W A G A !!!

Informujemy, że w przedszkolu zostały wywieszone listy dzieci zakwalifikowanych w rekrutacji na rok szkolny 2022/2023.

Zakwalifikowanie nie jest jednoznaczne z przyjęciem dziecka do przedszkola.

Warunkiem niezbędnym do przyjęcia dziecka jest wypełnienie -
            Oświadczenia woli przyjęcia do przedszkola.

Druk w/w oświadczenia jest dostępny na naszej stronie internetowej (zakładka rekrutacja)  oraz w placówce.
            Rodzice zobowiązani są do dostarczenia wypełnionego oświadczenia
            w nieprzekraczalnym terminie od 05 do 14 kwietnia 2022r. do przedszkola.

Podpisane oświadczenie należy pozostawić w specjalnie przygotowanym pudełku
            z napisem „Rekrutacja 2022-23" lub w skrzynce pocztowej umieszczonej na furtce przedszkolnej.

Wnioski bez oświadczenia woli nie będą rozpatrywane w ostatecznych czynnościach Komisji Rekrutacyjnej.

Listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych będą wywieszone w placówce 25 kwietnia 2022 r.